sob.. cze 15th, 2024

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Korzystanie z oprogramowania do odzyskiwania danych Android to świetny sposób na odzyskanie utraconych lub usuniętych plików w telefonie. Program jest szybki i łatwy w użyciu, i może pomóc odzyskać pliki zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i karty SD. Dzięki temu programowi będziesz mógł przeglądać i eksportować utracone lub usunięte dane do komputera.

Odzyskaj utracone pliki z urządzeń z systemem Android

Jeśli straciłeś kontakty, zdjęcia, filmy i dokumenty, możesz zastanawiać się, jak je odzyskać. Na szczęście można odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android za pomocą programu o nazwie Android data recovery. Programy te działają poprzez skanowanie pamięci wewnętrznej urządzenia i odzyskiwanie usuniętych plików. Program oferuje również funkcje podglądu danych przed ich odzyskaniem.

Aby rozpocząć, podłącz kartę SD Androida do komputera za pomocą czytnika kart. Twoja karta SD pojawi się na liście dysków wymiennych. Wybierz typy plików, które chcesz odzyskać, a następnie przeglądaj pliki na karcie pamięci. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, kliknij “Odzyskaj”, aby przywrócić je do urządzenia. Jeśli nie widzisz plików, które chcesz, możesz użyć przycisku filtra, aby zawęzić pliki. Możesz także wybrać opcję głębokiego skanowania karty SD, która będzie szukać głębiej dla plików, których potrzebujesz. Może to jednak zająć więcej czasu, zwłaszcza jeśli karta SD ma dużą pojemność pamięci.

Użytkownicy systemu Android często tracą ważne pliki, gdy usuwają je przypadkowo lub gdy ich telefon przechodzi przez ponowne uruchomienie lub aktualizację oprogramowania. Na szczęście odzyskiwanie danych z systemu Android jest możliwe. Możesz znaleźć wiele aplikacji, które oferują funkcje do odzyskiwania usuniętych danych. Jeśli jednak używana aplikacja nie jest w stanie znaleźć żądanych plików, powinieneś rozważyć użycie rozwiązań do odzyskiwania danych innych firm, aby odzyskać usunięte pliki.

Android Data Recovery to potężna aplikacja, która oferuje wysokiej jakości odzyskiwanie danych. Możesz odzyskać utracone pliki, a nawet przywrócić poprzednie wersje telefonu za pomocą tego potężnego narzędzia. Programy te pozwalają również na podgląd plików przed ich odzyskaniem. Oprogramowanie może odzyskać usunięte pliki, utracone filmy, a nawet pliki tekstowe.

Najlepszą opcją odzyskania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android jest użycie oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Programy te mogą przywrócić usunięte zdjęcia, filmy, kontakty i inne dane, które zostały usunięte na telefonie z systemem Android. Przywrócą te pliki i dane bez rootowania urządzenia. Proces odzyskiwania jest szybki i skuteczny, a oni pozwolą Ci odzyskać to, co straciłeś.

Skanowanie w poszukiwaniu usuniętych plików

Skanowanie do usuniętych plików dla android oprogramowanie do odzyskiwania danych pozwala przywrócić pliki, które zostały usunięte z telefonu z systemem Android. To oprogramowanie może przywrócić dane z pamięci telefonu i karty SD. Pozwala również na tworzenie kopii zapasowych danych Androida. Aby to zrobić, musisz najpierw zakorzenić swoje urządzenie. Po zrobieniu tego, możesz uruchomić oprogramowanie do odzyskiwania danych Androida.

Możesz również użyć oprogramowania do odzyskania dokumentów, zdjęć i filmów z telefonu lub tabletu z systemem Android. Niektóre z tych narzędzi pozwalają również na przywrócenie wiadomości e-mail i baz danych. Narzędzia te są łatwe w użyciu i pozwolą Ci odzyskać dane z urządzeń z systemem Android. Mogą być również używane do odzyskiwania danych z Android TV box i tabletów.

Możesz również użyć narzędzia do odzyskiwania danych na pulpicie, aby przywrócić usunięte pliki z telefonu z systemem Android. Wersja desktopowa oprogramowania do odzyskiwania danych Android jest przeznaczona do skanowania karty pamięci lub karty SD, nawet bez telefonu z Androidem. Pozwala wybrać pliki, które chcesz przywrócić, wyświetlić ich podgląd i odzyskać je.

Innym sposobem na odzyskanie usuniętych plików z telefonów z systemem Android jest skontaktowanie się z twórcami aplikacji w Google Play. Często ci deweloperzy będą mieli kopie zapasowe przechowywane w chmurze i mogą być w stanie odzyskać te pliki z ich serwerów. Jest to świetny sposób na odzyskanie usuniętych plików. Jest to również najwygodniejszy sposób na odzyskanie plików z urządzeń z systemem Android.

Inną metodą jest skorzystanie z usługi tworzenia kopii zapasowych w chmurze, takiej jak Google Backup. Możesz wykonać kopię zapasową danych z telefonu z systemem Android za pomocą usługi kopii zapasowej, ale musisz mieć pewność, że wykonasz kopię zapasową danych przed jej użyciem. Aby skorzystać z Google Backup, będziesz musiał zalogować się na swoje konto Google, wybrać urządzenie i wybrać pliki, które chcesz z niego przywrócić.

Inną opcją jest skanowanie usuniętych plików na telefonie z Androidem za pomocą zaawansowanego oprogramowania do odzyskiwania danych, takiego jak iCare. Oprogramowanie to może odzyskać dane ze wszystkich typów urządzeń z systemem Android, w tym uszkodzonych. Program ten wymaga kabla USB i komputera. Pozwala również na podgląd odzyskanych plików przed przywróceniem ich na urządzenie z Androidem.

Eksportuj odzyskane pliki do komputera

Po zakończeniu odzyskiwania danych Androida, będziesz miał możliwość wyeksportowania odzyskanych plików do komputera. Możesz użyć tej opcji, aby utworzyć kopię zapasową całego telefonu lub po prostu wybrać wybrane pliki. Po odzyskaniu danych należy określić folder, do którego mają zostać zapisane. Następnie można stamtąd przywrócić odzyskane pliki.

Jeśli chcesz wyeksportować odzyskane pliki do komputera, musisz najpierw zrobić obraz partycji danych na urządzeniu z Androidem. To pomoże Ci odzyskać usunięte dane. Następnie możesz przywrócić je do bezpiecznej lokalizacji. Aby to zrobić, musisz zamontować imaged partycję danych użytkownika.

Możesz również wybrać eksport odzyskanych plików na komputer, jeśli utworzyłeś kopię zapasową danych na Google Drive. Jest to dobra opcja, jeśli utworzyłeś kopię zapasową wszystkich swoich danych z Androida na Google Drive. Robiąc to, będziesz mógł odzyskać wiele różnych typów danych z telefonu z Androidem. Może to obejmować Twoje kontakty, kalendarz, zdjęcia i inne pliki. Jeśli zdecydujesz się użyć Google Drive do zapisania danych, możesz wyświetlić podgląd danych przed pobraniem ich za darmo.

Podczas dochodzeń kryminalistycznych dane przechowywane na kartach SD mogą dostarczyć przydatnych informacji. Obejmuje to zdjęcia, filmy, nagrania głosowe i dane aplikacji. Urządzenia z systemem Android często korzystają z systemów plików FAT32 lub exFAT. Po wyeksportowaniu odzyskanych plików do komputera można uzyskać do nich łatwy dostęp za pomocą kabla USB.

Jeśli potrzebujesz odzyskać usunięte pliki z telefonu z systemem Android, możesz to zrobić za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych. Jest ono łatwe w użyciu i oferuje opcję podglądu plików. Program pomoże Ci również wybrać najlepszą metodę odzyskiwania danych dla Twojego urządzenia. Korzystanie z odpowiedniego oprogramowania jest ważne i pomoże Ci w tym procesie.

Dostęp do wewnętrznej pamięci telefonu

Jeśli przypadkowo usunąłeś plik na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz użyć aplikacji, aby uzyskać dostęp do usuniętych danych. Będziesz mógł odzyskać zdjęcia, wiadomości tekstowe, dzienniki połączeń i inne pliki multimedialne. Program poprosi Cię o włączenie debugowania USB, zanim będzie mógł wykryć Twój telefon.

Po zainstalowaniu programu na komputerze, możesz uzyskać dostęp do wewnętrznej pamięci masowej urządzenia z systemem Android. Najpierw będziesz musiał podłączyć swoje urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Aby to zrobić, upewnij się, aby włączyć debugowanie USB na urządzeniu z systemem Android. Program przeskanuje Twoje urządzenie i zidentyfikuje pliki, które może odzyskać.

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do karty SD w telefonie, możesz spróbować użyć usługi kopii zapasowej w chmurze, takiej jak Google Backup. Zanim uzyskasz dostęp do wewnętrznej pamięci masowej telefonu z Androidem, będziesz musiał zalogować się na swoje konto Google. Następnie wybierz plik, który chcesz przywrócić z kopii zapasowej.

Możesz również uzyskać dostęp do wewnętrznej pamięci telefonu, aby odzyskać usunięte pliki. Telefony z systemem Android mają zazwyczaj od 32 GB do 256 GB pamięci wewnętrznej. Niestety, te telefony nie mają kosza, więc pliki mogą skończyć się zajmując całe miejsce na telefonie. Na szczęście można odzyskać usunięte pliki za pomocą programu do odzyskiwania danych Android.

Wiele programów do odzyskiwania danych z systemu Android obsługuje wiele formatów plików. Do tych formatów należą pliki JPG, TIFF, GIF i BMP. Mogą one również odzyskać dokumenty, filmy i bazy danych. Działają one również na tabletach i pudełkach telewizyjnych z systemem Android. Pamiętaj tylko, aby wyłączyć urządzenie przed próbą odzyskania usuniętych danych.

Innym sposobem na odzyskanie usuniętych danych z telefonów z systemem Android jest podłączenie telefonu do komputera. Musisz aktywować debugowanie USB i upewnić się, że telefon jest w trybie debugowania. Aby to zrobić, otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do Aplikacje > Rozwój > Debugowanie USB.

Jeśli nie masz zewnętrznego dysku twardego lub komputera, możesz wykonać kopię zapasową danych i plików telefonu za pośrednictwem usługi Google Backup. Dzięki temu można odzyskać usunięte pliki i przywrócić je na inne urządzenie. Należy jednak pamiętać, że Kopia zapasowa Google nie utworzy kopii zapasowej Twojego osobistego profilu roboczego. Ponadto nie będziesz mógł przywrócić kopii zapasowych z wyższych wersji Androida do niższych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte