sob.. cze 15th, 2024

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z urządzeń z systemem Android

Android Data Recovery to program do odzyskiwania danych zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny sprawia, że jest łatwy w użyciu. Oprócz znalezienia usuniętych plików, Android Data Recovery obsługuje również różne problemy związane z utratą danych, takie jak uszkodzony lub czarny ekran. Oprogramowanie może nawet wyodrębnić dane z uszkodzonych urządzeń.

ZTE Overture 3

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub zgubiłeś plik na swoim smartfonie ZTE Overture 3 Android, możesz go łatwo przywrócić za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych. Wystarczy, że podłączysz telefon do połączenia Wi-Fi i rozpoczniesz proces odzyskiwania. Po zakończeniu odzyskiwania możesz przenieść odzyskane pliki do innej lokalizacji.

ZTE Overture 3 posiada funkcję przywracania ustawień fabrycznych. Można to zrobić, aby wymazać dane telefonu i przywrócić go do ustawień fabrycznych. Jest to przydatne, jeśli urządzenie działa powoli lub napotkałeś jakieś problemy związane z oprogramowaniem. Możesz również użyć tej metody, aby ominąć zapomniane hasło.

Aby przeprowadzić proces przywracania ustawień fabrycznych, upewnij się, że Twoje urządzenie jest podłączone do silnej sieci Wi-Fi. Następnie przytrzymaj razem przyciski Power i Volume Up i poczekaj, aż urządzenie wyświetli ekran Android Recovery. Po pojawieniu się ekranu Android Recovery, wybierz opcję Wipe Data / Factory Reset.

Następnie należy pobrać sterowniki ZTE Overture 3 USB Drivers. Będziesz potrzebował tego sterownika, jeśli chcesz podłączyć telefon do komputera. Sterowniki te są dostępne zarówno dla systemu Windows, jak i Mac OS X. Możesz je zainstalować w Menedżerze urządzeń. Po tym, możesz podłączyć telefon do komputera za pomocą kabla USB.

Jeśli nie chcesz używać oprogramowania do odzyskiwania danych, zawsze możesz skorzystać z funkcji odblokowywania oprogramowania. Ta funkcja pozwala przywrócić usunięte dane. Obsługuje również odblokowywanie różnych typów blokad ekranu. Na przykład, jeśli Twój telefon został zablokowany za pomocą kodu PIN, oprogramowanie będzie w stanie usunąć kod PIN. W ten sposób będziesz mógł korzystać z telefonu z systemem Android i przywrócić swoje dane.

Oprócz pobrania najnowszej wersji aplikacji, należy również zainstalować apk Magisk Manager v7.3.5, aby uzyskać dostęp do danych zapisanych na smartfonie ZTE Overture 3. Będzie to wymagało zainstalowania sterownika USB na pulpicie, a także włączenia funkcji OEM Unlock i debugowania USB. Po instalacji należy zrestartować telefon, aby włączyć poprawiony plik obrazu startowego.

ZTE Maven 3

Jeżeli utraciłeś dane ze swojego ZTE Maven 3, możesz wykonać reset fabryczny urządzenia. Aby to zrobić, wyłącz telefon, naciskając jednocześnie przycisk zasilania i przycisk zwiększania głośności. Następnie z menu ustawień wybierz opcję “Reboot System Now”. Po wykonaniu tej czynności możesz wejść w tryb odzyskiwania.

Gdy będziesz w procesie odzyskiwania, zostaniesz poproszony o wybranie trybu odzyskiwania – standardowego lub głębokiego skanowania. Obie opcje umożliwiają skanowanie urządzenia i odzyskiwanie usuniętych plików. Możesz nawet przeglądać usunięte pliki i nośniki. Oprogramowanie będzie również wyświetlać je według kategorii, dzięki czemu można łatwo wybrać pliki do odzyskania.

Następnym krokiem w procesie odzyskiwania jest zainstalowanie sterownika dla urządzenia. Sterowniki pozwolą Ci uruchomić różne zadania na telefonie, takie jak flashowanie stock firmware, odblokowanie bootloadera i wykonywanie innych typowych zadań. Możesz pobrać sterownik z linku podanego poniżej.

Alternatywnie możesz użyć programu do odzyskiwania, aby uzyskać dostęp do trybu odzyskiwania telefonu i odblokować go. W przeciwieństwie do poprzednich metod, ta metoda nie wymaga utraty danych. Wszystko, co musisz zrobić, to odpowiedzieć na kilka pytań bezpieczeństwa. W ten sposób odblokujesz swój ZTE Maven.

Po pomyślnym wykonaniu tych czynności będziesz mógł przywrócić pliki z ZTE Maven 3 za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych. Ten program może również pomóc Ci zainstalować niestandardowy ROM na urządzeniu. Po wykonaniu tych czynności będziesz mógł bez problemu przywrócić swoje urządzenie do ustawień fabrycznych.

ZTE Blade 10 Prime

Jeśli szukasz odzyskać usunięte pliki z telefonu ZTE Blade 10 Prime android, można użyć oprogramowania do odzyskiwania danych, aby przywrócić usunięte pliki. Oprogramowanie do odzyskiwania danych pozwala odzyskać usunięte pliki łatwo i przywrócić je na dowolnym urządzeniu. Po pobraniu oprogramowania do odzyskiwania danych, należy wykonać kilka prostych kroków, aby odzyskać usunięte pliki z ZTE Blade 10 Prime.

Najpierw uruchom telefon w trybie odzyskiwania. Tryb odzyskiwania systemu Android to lekkie środowisko uruchomieniowe, które jest zawarte w oddzielnej partycji od głównego systemu operacyjnego Android. Pozwala użytkownikom wykonywać wiele funkcji, w tym przywracanie ustawień fabrycznych, aktualizacje oprogramowania i inne. Dostęp do tego trybu można uzyskać bez hasła, blokady wzoru lub kodu PIN.

Po pobraniu oprogramowania do odzyskiwania danych Android, podłącz swój ZTE Blade 10 Prime do komputera. Program wykryje Twoje urządzenie i wyświetli monit o włączenie debugowania USB. Po wykonaniu tego kroku, dotknij “OK”, aby zakończyć proces. Wybierz pliki, które chcesz odzyskać.

Po zakończeniu procesu Twój ZTE Blade 10 Prime zostanie ponownie uruchomiony. Może to potrwać kilka minut, ale gdy już to nastąpi, możesz rozpocząć proces odzyskiwania danych. Następnie oprogramowanie przywróci Twoje urządzenie do ustawień fabrycznych i zoptymalizuje wszelkie preinstalowane aplikacje. Gdy oprogramowanie zakończy proces, Twój ZTE Blade 10 Prime zostanie ponownie uruchomiony i będzie gotowy do użycia.

Po ZTE Blade 10 Prime android program do odzyskiwania danych, ważne jest, aby upewnić się, że używasz go do odzyskania usuniętych plików na urządzeniu. Powinieneś zrobić kopię zapasową wszelkich ważnych informacji, które zostały zapisane w telefonie przed wykonaniem fabrycznego resetu. To sprawi, że łatwiej będzie odzyskać usunięte pliki.

Po zainstalowaniu oprogramowania do odzyskiwania danych, podłącz ZTE do komputera za pomocą trybu debugowania USB. Pozwoli to oprogramowaniu rozpoznać Twój ZTE i rozpocząć proces odzyskiwania. Po podłączeniu ZTE do komputera, powinieneś zobaczyć listę plików zapisanych na Twoim ZTE. Następnie możesz kliknąć na konkretny typ danych i kliknąć na ikonę “Odzyskaj”. Następnie będziesz mógł przywrócić dane na swoim telefonie ZTE.

ZTE Avid

ZTE Avid android data recovery to przydatny program, który może pomóc użytkownikom ZTE odzyskać usunięte lub utracone dane. Aby odzyskać pliki, użytkownicy muszą połączyć swój telefon z komputerem za pośrednictwem Wi-Fi. Oprogramowanie przeskanuje bazę danych telefonu w poszukiwaniu utraconych lub usuniętych plików, a następnie przeniesie je na komputer.

Najpierw musisz całkowicie wyłączyć telefon. Przytrzymaj jednocześnie przycisk zasilania i przycisk zmniejszania głośności, aż zobaczysz logo ZTE. Naciśnij i przytrzymaj oba przyciski przez około 20 sekund. Następnie przytrzymaj jednocześnie przyciski zasilania i zmniejszania głośności, aż telefon uruchomi się ponownie i wyświetli logo ZTE.

Następnie musisz zainstalować menedżera telefonu ZTE na swoim komputerze. Oprogramowanie obsługuje wiele formatów plików i można je uruchomić zarówno z komputera PC, jak i Mac. Po zainstalowaniu, podłącz swój telefon do komputera za pomocą USB. Upewnij się, że włączyłeś debugowanie USB na swoim urządzeniu z Androidem. W przeciwnym razie twoje dane zostaną nadpisane przez nowe dane.

Następnie musisz uruchomić telefon z powrotem do trybu odzyskiwania. Tryb odzyskiwania to lekkie środowisko uruchomieniowe, które jest oddzielone od głównego systemu operacyjnego Android. Dzięki niemu będziesz mógł zaktualizować oprogramowanie telefonu i wykonać reset fabryczny. Można go również wykorzystać do usunięcia hasła lub kodu PIN z urządzenia.

Po uruchomieniu programu należy wybrać dane, które chcemy odzyskać. Możesz wybrać odzyskanie kontaktów, wiadomości i dzienników połączeń, a także zdjęć i multimediów. Po wybraniu danych, które chcesz odzyskać, możesz następnie wybrać folder docelowy. Po odzyskaniu danych można przejść do folderu, aby sprawdzić, czy zostały one usunięte, czy nie.

Na początek musisz upewnić się, że twoje urządzenie z systemem Android jest zakorzenione. Bez tego kroku, oprogramowanie nie będzie w stanie przeskanować urządzenia. Gdy już to zrobisz, oprogramowanie rozpozna twój telefon w krótkim czasie. W ciągu kilku sekund, zobaczysz zieloną ikonę, która mówi Start. Stamtąd, kliknij na ikonę, która mówi Zezwalaj, aby kontynuować.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte