sob.. cze 15th, 2024

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane lub utracone pliki z Androida

Podczas próby odzyskania usuniętych lub utraconych plików z urządzenia z systemem Android, konieczne jest wybranie odpowiedniego oprogramowania. Wybór odpowiedniego oprogramowania zależy od wielu czynników, w tym czasu, wiedzy technicznej i konkretnych potrzeb. Niektóre programy są przyjazne dla użytkownika, podczas gdy inne są bardziej złożone. Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android jest szybkie i łatwe w użyciu, podczas gdy niektóre mają bardziej złożony proces odzyskiwania.

Odzyskaj usunięte lub utracone pliki z urządzeń z systemem Android

Na szczęście możliwe jest odzyskanie usuniętych lub utraconych plików z urządzeń z systemem Android. Korzystając ze specjalistycznego oprogramowania do odzyskiwania danych lub przechowywania w chmurze, użytkownicy Androida mogą odzyskać usunięte pliki. Te pliki nie znikają z przestrzeni dyskowej, ale zamiast tego są przenoszone między folderami i oznaczane jako dostępne do użycia. Musisz jednak działać szybko, aby przywrócić usunięte pliki z urządzenia z systemem Android.

Najpierw musisz podłączyć kartę SD urządzenia z systemem Android do komputera lub laptopa. Po tym, uruchom oprogramowanie i niech skanuje kartę pamięci. Program będzie następnie wyświetlić odzyskane pliki. Po zakończeniu skanowania, można wybrać pliki, które trzeba odzyskać. W zależności od wielkości karty SD, może chcesz użyć opcji Deep Scan. Proces ten jest bardziej kompleksowy i odzyska więcej plików niż skanowanie podstawowe.

Android Data Recovery obsługuje różne typy plików, w tym kontakty, zdjęcia, filmy, audio, rejestry połączeń i inne. Oprogramowanie jest kompatybilne z ponad 2000 modeli Androida i większością wersji systemu operacyjnego Android. Program działa również dobrze na wewnętrznych urządzeniach pamięci masowej. Posiada również możliwość przywracania usuniętych lub utraconych filmów i klipów wideo.

Po zakorzenieniu urządzenia, można rozpocząć odzyskiwanie usuniętych lub utraconych plików. Użytkownicy Androida mogą nawet odzyskać pliki z ich klientów poczty elektronicznej i innych aplikacji. Ale jeśli masz starożytne urządzenie z Androidem, nowoczesne aplikacje do odzyskiwania mogą nie działać poprawnie. W takim przypadku możesz również skorzystać z usługi odzyskiwania danych, aby odzyskać swoje dane.

Oprogramowanie Android Data Recovery działa poprzez skanowanie pamięci wewnętrznej urządzenia. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, możesz wybrać eksportowanie ich do komputera PC lub Mac. Proces odzyskiwania danych może zostać zakończony w ciągu kilku minut. Ten program jest przeznaczony do pracy z urządzeniami zarówno zakorzenionymi, jak i niezakorzenionymi.

Urządzenia z systemem Android mają wewnętrzną i zewnętrzną pamięć masową do przechowywania danych. Ważne jest, aby zrozumieć, że zewnętrzna pamięć masowa może być mniejsza niż pamięć wewnętrzna. Ponadto starsze urządzenia mogą mieć wadliwy układ pamięci, dzięki czemu odzyskiwanie jest skomplikowanym zadaniem. Na szczęście Android Data Recovery to potężne narzędzie, które może przywrócić usunięte lub utracone dane na komputer.

Odzyskaj usunięte lub utracone kontakty

Niezależnie od tego, czy usunąłeś lub straciłeś kontakty w urządzeniach z systemem Android, możesz je łatwo odzyskać za pomocą narzędzia do odzyskiwania danych. Możesz użyć MobiKin Doctor dla Androida, aby to zrobić. Narzędzie można pobrać w systemie Windows i Mac, i ma prosty 3-stopniowy proces odzyskiwania utraconych kontaktów.

Pierwszym krokiem jest odinstalowanie oprogramowania antywirusowego. Jeśli usunąłeś kontakty przez przypadek, przestań używać telefonu. Jeśli nie możesz ich nigdzie znaleźć, wejdź na listę kontaktów ręcznie. Jeśli kontakt znajduje się na karcie SIM, możesz go przywrócić z pamięci masowej urządzenia lub lokalnej książki telefonicznej. Następnie użyj Google do synchronizacji danych między urządzeniami.

Jeśli przypadkowo usunąłeś kontakty na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz je odzyskać za pomocą oprogramowania innej firmy. Narzędzie Android Data Recovery może również odzyskać inne rodzaje danych z telefonu z systemem Android. Obsługuje wiele marek i modeli. Możesz wybrać metodę odzyskiwania w zależności od konkretnej sytuacji.

Większość modeli Androida pochodzi z koszem do przechowywania usuniętych kontaktów. Możesz łatwo odzyskać te kontakty za pomocą narzędzia do odzyskiwania danych. Kosz będzie przechowywał usunięte kontakty przez trzydzieści dni. Możesz użyć darmowej wersji tego narzędzia, aby odzyskać usunięte kontakty z telefonu z systemem Android. Działa on ze wszystkimi wersjami systemu Android.

Kolejnym przydatnym narzędziem do odzyskiwania danych jest Jihosoft Android Data Recovery. Ta aplikacja może odzyskać usunięte wiadomości, kontakty, zdjęcia i wiadomości WhatsApp. Obsługuje również różne urządzenia z systemem Android, w tym te z systemem Android 5.1 i wyższym. I może być używany do odzyskiwania utraconych kontaktów, a także zdjęć i filmów. Te narzędzia do odzyskiwania danych mogą być nawet używane do odzyskiwania danych z kart SD. Oprogramowanie może nawet przywrócić zdjęcia, filmy i dokumenty.

Po zainstalowaniu narzędzia do odzyskiwania danych Android na komputerze, można podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB i wybrać typ danych, które chcesz odzyskać. Wybierz, czy chcesz odzyskać usunięte wiadomości tekstowe, usunięte zdjęcia lub utracone filmy. Oprogramowanie będzie następnie przeszukać swoje urządzenie i znaleźć wszelkie utracone dane na nim. Będziesz także musiał włączyć tryb debugowania USB.

Odzyskaj usunięte lub utracone wiadomości WhatsApp

Możesz odzyskać usunięte lub utracone wiadomości WhatsApp za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych dla systemu Android. Ten program wykryje Twoje urządzenie z Androidem i wyświetli ekran, który pozwoli Ci wybrać typ plików, które chcesz odzyskać. Po wybraniu typu plików, które chcesz odzyskać, możesz przystąpić do eksportowania danych do komputera.

Najpierw trzeba będzie wykonać kopię zapasową danych na urządzeniu z Androidem. Możesz to zrobić za pomocą kopii zapasowej Google Drive lub przywracając z pliku kopii zapasowej starszego urządzenia. Dostęp do przywróconej kopii zapasowej można uzyskać za pomocą tego samego konta Google i numeru telefonu. Po przywróceniu danych można wznowić korzystanie z WhatsApp jak zwykle.

Oprócz odzyskiwania usuniętych wiadomości, program ten może również odzyskać zdjęcia, filmy i załączniki. Jest on kompatybilny z wieloma telefonami z systemem Android, w tym ze smartfonami Samsung. Możesz również użyć tej aplikacji na modelach Motorola, HTC i innych. Proces jest łatwy i szybki. Jeśli masz kopię zapasową, możesz ją przywrócić w ciągu kilku sekund.

Następnie musisz zlokalizować pliki w folderze, który został usunięty. Pliki WhatsApp są przechowywane w osobnym folderze na urządzeniu z systemem Android. Jeśli nie znasz ścieżki do tego folderu, możesz użyć darmowego eksploratora plików, aby nawigować do niego. Przeglądaj folder /WhatsApp/Media/WhatsApp, aby sprawdzić, czy możesz znaleźć pliki, które straciłeś. Jeśli nie możesz znaleźć żadnych plików WhatsApp, możesz szukać ich w innych typach mediów.

Po utworzeniu kopii zapasowej danych na urządzeniu z systemem Android, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych, aby odzyskać utracone lub usunięte wiadomości WhatsApp. To oprogramowanie jest bezpłatne do pobrania i łatwe w użyciu. Następnie musisz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB. Gdy już to zrobisz, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Jeśli zostaniesz poproszony o włączenie debugowania USB, kliknij “OK”.

Jeśli masz kopię zapasową wiadomości WhatsApp na Google Drive, możesz je z niej przywrócić. Należy jednak pamiętać, że to oprogramowanie działa tylko na urządzeniach, które mają ten sam system operacyjny co Twój telefon. To oprogramowanie pomaga również przywrócić usuniętą historię czatu z Google Drive.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte